Tu zbieramy ważne kontakty - bezpłatne porady


Z przyjemnością pomogę.Jestem naturoterapeutką i hipnoterapeutką. Pracuję z hipnozą pomagając ludziom uwalniać z ich podświadomości ograniczające przekonania, schematy, traumy etc. oraz wspierać ich organizmy m.in. poprzez ziołolecznictwo, aromaterapię, fototerapię. Strona internetowa jest w budowie więc proszę pisać na ela.miodek@gmail.com lub dzwonić + 48 603 884 865

Potencjalne GRUPY WSPARCIA, SKLEPY, WASZE FIRMY,

KONTAKTY Probono dotyczących różnych tematów. 

Jest to tymczasowa strona, póki nie zamieszczę tego na nowej stronie. 

Kochani zgłaszający się! 

Proszę podajcie ciut więcej informacji, jakąś stronę web może waszej działalności, w jakich sprawach można pisać. Jeśli dodacie tu komentarz poniżej, to ja to wkleję tutaj i będę uaktualniać. 

*** 

sabina.kazmierska@wp.pl

Jestem psychologiem, mieszkam w Niemczech, land NRW, chętnie porozmawiam z osobami potrzebującymi wsparcia psychologicznego. Szczególnie interesuję się pomocą kobietom, które poszukują drogi do siebie po toksycznych związkach lub uwikłanych w takie relacje.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy, z krótkim opisem własnej sytuacji.

Ze swojej strony oferuje godzinną konsultację, formę spotkania ustalimy mailowo.


Sklep ze zdrową żywnością Sopot

Pani Grażyna Sopocie al.Niepodleglosci 807   tel 58/551 10 14

ziola i suplementy, polska ekologiczna zywnosc,  jaja,wedliny ,mieso,warzywa,kiszonki, etc.

*** 

Biomagnetoterapia https://butterfly-mag.com/

 • Wyślij email: sklep@butterfly-mag.pl
 • Zadzwoń: 48 85 743 22 21
 • BUTTERFLY BIO MAGNETIC SYSTEM ul. Broniewskiego 4 lok. 210/ 15-748 Białystok


*** 

* Psychoterapeutka Kasia tobokm@gmail.com (Tu mam nadzieję, Kasia poda więcej info o sobie i jaka terapia, w jakiej formie, lub jaka porada). 

"Jestem psychologiem- seksuologiem, obecnie uczę się w szkole psychoterapii integratywnej. Oferuję wsparcie psychologiczne w kryzysie, pomoc w przejściu przez proces zmian poprzez przepracowanie trudnych emocji i poszerzaniu świadomości, towarzyszę w poszukiwaniu rozwiązań i wprowadzeniu zmian, aby możliwe było skuteczne radzenie sobie z problemami. 
Zapraszam do kontaktu osoby które potrzebują pomocy w trudnej sytuacji życiowej, problemach rodzinnych, kryzysie emocjonalnym. Jest to pomoc doraźna, nie zastąpi regularnej pracy z psychoterapeutą, ale może pomóc  w spojrzeniu na życie z nowej perspektywy i zauważeniu czegoś, co stanie się źródłem siły i wzmocnienia. 
 Jestem otwarta na rozmowę poprzez skype lub whatsapp po wcześniejszym umówieniu się przez e-mail."* Lekarz gastrolog pan Marek   +447478789787 najlepiej kontaktować się przez  WhatsApp


* Anna Dauksza dauksza.anna@gmail.com 

"Jestem aktorka-spiewaczką, artystką, więc moja pomoc może dotyczyc porad w tej sferze sztuki, ale zawsze służę dobrą radą i wsparciem psychicznym."


*** 

DRUK KSIAZEK:


Tomasz Jasiński
Przedstawiciel Handlowy
tel. 884 084 114
e-mail: tjasinski@printgroup.pl


Print Group Sp. z o.o.
ul. Cukrowa 22
71-004 Szczecin

printgroup.pl


ZIELARSTWO, DRZEWA, biblioteka Mieczysława

https://chomikuj.pl/MieczyslawII/Sadownictwo

mieczyslaw_2@wp.pl


*** 
Maksymilian produkty syberyjskie
maksymilian.siberian@gmail.com

Robert z Bremen
jamjest5869@outlook.com

Chętnie pomogę Ludziom starszym oraz bezdomnym oraz zwierzętami domowymi. Dysponuję wolnym czasem w weekendy ale w tygodniu też dam radę jak trzeba.

Grafiki Iskierka
https://iskierka82.blogspot.com/

13 comments:

 1. Witaj,
  Chętnie się przyłączę do grupy wzajemnie się wspierajacej

  ReplyDelete
 2. Witaj Joanno🤗uwielbiam Ciebie słuchać. Jesteś wspaniała... Pozdrawiam 😘

  ReplyDelete
 3. Witaj Joasiu, chętnie dołączę. Pozdrawiam 🤗♥️

  ReplyDelete
 4. Witaj Joanno bardzo chetnie cie slucham,chetnie dolacze Pozdrowienia dla wszystkich promieniujacych energia swiatla

  ReplyDelete
 5. Witaj Joanno.To jest nieoceniona akcja, łączenia tych, którzy obudzeni mają potrzebę komunikacji, dzielenia się informacjami, wspierającymi się wzajemnie.Przyłaczam sie do Was.Anna Dauksza dauksza.anna@gmail.com Jestem "tylko aktorka-spiewaczką, artystką, więc moja pomoc może dotyczyc porad w tej sferze sztuki, ale zawsze służę dobrą radą i wsparciem psychicznym, jesli ktos tego potrzebuje.Jestem równiezna feysie. Pozdrawiam Ciebie serdecznie pełna uznania i szacunku za wszystkie Twoje talenty i droge powołania. <3

  ReplyDelete
 6. Witam , mieszkam w Bremen , bezpłatnie oferuję POMOC.
  Chętnie pomogę Ludziom starszym oraz bezdomnym oraz zwierzętami domowymi. Dysponuję wolnym czasem w weekendy ale w tygodniu też dam radę jak trzeba.

  Robert.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Robercie napisz do mnie maila i podaj wiecej informacji, to zalacze sie na gorze tutaj, jakis namiar do ciebie.

   Delete
 7. mieszkam w New Yorku i zapraszam na sesje hipnozy regresyjnej.

  ReplyDelete
 8. Witam, poproszę o namiary sklepu z zdrową żywnością w Legnicy. Ktoś może coś polecić? Dziękuję

  ReplyDelete
 9. Wspanialy pomysl Joasiu.
  Dziekuje.

  ReplyDelete
 10. https://iskierka82.blogspot.com/ zapraszam na mojego bloga zarówno po wiedzę o wszechświecie jak i zapraszam do zakupu moich grafik e-mail do kontakt podany na blogu. Pozdrawiam ciepło:)))

  ReplyDelete
 11. Z przyjemnością pomogę.Jestem naturoterapeutką i hipnoterapeutką. Pracuję z hipnozą pomagając ludziom uwalniać z ich podświadomości ograniczające przekonania, schematy, traumy etc. oraz wspierać ich organizmy m.in. poprzez ziołolecznictwo, aromaterapię, fototerapię. Strona internetowa jest w budowie więc proszę pisać na ela.miodek@gmail.com lub dzwonić + 48 603 884 865

  ReplyDelete

About books ~ Author meetings ~ Interviews

  When you see more than what reality shows - author meeting and art exhibition in Heidelberg The biggest challenges for an artist living ab...